Як користуватись сайтом Бюро екологічних розслідувань (БЕР)?

Цей сайт побудований на основі окремих блогів, які пов'язані між собою та створюють відповідний інформаційний ресурс, покликаний забезпечити оперативне розповсюдження інформації, обмін думками та отримання інформації від читачів сайту.

Блог - це надзвичайно легкий у користуванні веб-сайт. Це місце, де можна швидко публікувати свої думки, спілкуватися з людьми та багато чого іншого. І все це базується як правило на безоплатних ресурсах. Тому ми обрали саме цей спосіб публікації нашої інформації. (Діяльність БЕР здійснюється виключно за рахунок власних ресурсів членів організації та її прихильників. БЕР не фінансується з жодних грантів та інших зовнішніх джерел, але ми завжди вдячні усім за моральну та інформаційну підтримку.)

Блоги БЕР об'єднані основною (домашньою) сторінкою http:/www.bei.org.ua або http://beiukr.blogspot.com/, з якої можна перейти на інші блоги. (Наразі ми обрали ресурси, які забезпечуються компанією Google) Відповідно, на всіх інших блогах БЕР є посилання на домашню сторінку, що дає змогу легко повертатись до неї.

Використання інформації
Будь яку інформацію з цього сайту можна використовувати як з посиланням на БЕР так і без нього. Інформація повинна працювати та сприяти вирішенню та попередженню екологічних проблем! Тому для нас не є важливим наше авторство. Ми також намагатимемось розповсюджувати через цей сайт інформацію та документи отримані в процесі наших розслідувань.

БЕР може не поділяти позицій, викладених у деяких матеріалах на сайті.

Мова сайту
Основною мовою сайту є українська. З метою оперативного розповсюдження інформації окремі матеріали, які наявні на інших мовах (російська, англійська, тощо), публікуються, як правило, без перекладу. При необхідності перекладу сайту на інші мови на домашній сторінці ви можете знайти Перекладач Google, який забезпечує досить якісний переклад на більшість мов. Для цього достатньо тільки вибрати небхідну мову із запропонованого переліку. При перекладі сторінки перекладачем автоматично перекладатимуться й інші сторінки, які ви відвідаєте з перекладеної сторінки.

Як користуватись окремими можливостями блогів?

Коментарі
Коментарі вітаються до будь-якого матеріалу на усіх блогах БЕР. Особливо будемо вдячні за будь-яку корисну інформацію по поточним розслідуванням, а також новим темам.


Ви також можете пропонувати нам інші теми для розслідування.

Ваші повідомлення, коментарі та інформацію можна залишати і в коментарях до конкретних матеріалів на будь-якому блозі БЕР, і в блозі "Теми для роздумів".

Також ви можете нам писати за адресою:
bei.ukr@gmail.com

Перегляд документів
Для перегляду документів без завантаження вам необхідно мати програвач флеш. При наявності такого програвача ви можете гортати сторінки документів, збільшувати чи зменшувати їхнє зображення прямо на сторінці чи в окремому вікні без завантаження.
При потребі ви можете також завантажити відповідний документ, використовуючи функцію завантажити (download) документ.

Відео
На сайті ви також можете переглянути відео. Для збереження та перегляду відео використовуються сервіси YouTube та інших подібних служб.

Аудіо
Для прослуховування аудіо файлу вам достатньо лише відвідати відповідне посилання (у дужках буде вказано "аудіо", або натиснути на стрілку програвача, якщо є зображення програвача). Прослуховування з сайту також вимагає наявності флеш програвача у вашому комп'ютері.

Фото
Для перегляду фото необхідно лише підвести курсор до зображення та, використовуючи панель керування, яка з'явиться внизу зображеня, обрати необхідне фото для перегляду.Немає коментарів: